Юлія Тимошенко. Всіх громадян України змусять заплатити від 5 до 9% з усього, що ви маєте

Юлія Тимошенко переконана, що своїм законом про декларування, влада хоче забрати в українців та країни останнє.

Про це лідер ВО «Батьківщина» розповіла інтернет-виданню Новини України — From-UA.

Коментуючи законопроект президента щодо примусового декларування, Юлія Тимошенко зазначила, що це відверте хамство, за рахунок якого, влада хоче наповнити бюджет для «великого крадівництва».

«Цей законопроект говорить про те, що сьогодні, коли він буде підписаний президентом, всі громадяни України мусять заповнити декларацію. Але що у цьому законі є такого, що просто недопустимо? Перше. Коли декларувалися депутати, президент, міністри, всі чиновники, вони декларували всі свої статки, всю свою власність від вілл, яхт до будинків, церков, мільярдів грошей без будь-якого податку. Зараз всім громадянам України треба задекларувати все, що у них є, і такий закон прийняли, де податок буде від 5 до 9% з усього, що ви маєте. Я хочу сказати, що такого хамства по відношенню до середнього класу, до українців не дозволяв собі ніхто. Тобто незалежно від того, чи чесно ви заробили це, сплатили податки, чи не сплатили — для всіх один підхід: задекларувати і повністю сплатити податки від 5 до 9%. Це мільярди грошей, які вони хочуть взяти для себе з бюджету у людей з кишень і потім витрачати на відкати, на велике крадівництво, на все що завгодно.», - наголосила вона.

Крім того, політик наголосила, що в законопроекті написали, що ці декларації добровільні, що люди можуть добровільно це написати або не писати, однак це суцільна неправда.

«Це неправда, тому що зразу прийняли наступний закон про кримінальну відповідальність для тих, хто не заповнить декларацію. Уявіть собі: люди, які все життя пропрацювали, платили податки, платили абсолютно всі внески, і тепер, коли у них є маленька квартира, яку вони мають, або машина, або шматочок землі, тепер треба вартість їх повністю обкласти податком. А якщо людина цього не зробить, проти неї буде працювати податкова, силові структури. І зараз вони прийняли другий закон, що за це буде кримінальна відповідальність. Я все бачила в цьому парламенті, але щоб депутати, президент, міністри і всі інші для себе зробили декларування без податків, коли у них реально є сотні мільйонів, а для людей на всі копійки, які у них є, сказали, що треба платити податок, такого взагалі в будь-якій країні бути не могло», - каже Тимошенко.

Вона повідомила, що її фракція звернулась через це до Конституційного суду та розповіла, чого очікує від нього.

«І тому наша команда проголосувала проти цього, зрозуміло, вони голоси набрали, але зараз ми йдемо у Конституційний суд і будемо оскаржувати неконституційність закону про декларування людьми всього того, що вони нажили за все життя. Я сподіваюсь, що навіть такий Конституційний суд, який у нас є сьогодні, напівзруйнований нинішньою владою, все одно прийме рішення про те, що цей закон неконституційний. Але коли з вас будуть вимагати декларації і податки на ваше майно, на ваші гроші, на все, що у вас є, так ви мусите знати, що цей закон про таке оподаткування і декларування є президентським, і його сьогодні розглядали як першочерговий для того, щоб всю Україну обкласти додатковим податком. Ось так працює цей парламент, так працюють “слуги народу”, які абсолютно не є слугами, вони забирають у України останнє», - резюмує співрозмовниця.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Юлія Тимошенко
Український державний діяч, народний депутат України, екс Прем'єр-міністр України
Поделиться в Facebook
Последние новости