Журналісти звернулись до Венедіктової через інформацію про здирництво радника Кличка

Журналісти видання Персона звернулись до генерального прокурора Ірини  Венедіктової через інформацію про здирництво радника Кличка Олексія Гриценко, передає "Персона".

В запиті журналісти просять надати відповідь чи надходили до Офісу Генерального прокурора скарги на протиправну діяльність радника Київського міського голови з питань екології Олексія Гриценко з боку столичних забудовників, зокрема забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест”, з якого, по інформації ЗМІ, Олексій Гриценко вимагав хабар в розмірі 500 тисяч доларів США.

“Журналістам нашого видання із відкритих джерел стало відомо, що Гриценко Олексій Анатолійович, використовуючи свій статус радника Київського міського голови з питань екології,  нібито вимагав із забудовників в інтересах свого керівника Віталія Володимировича Кличко кошти для провадження безперешкодної забудови території столиці. У випадку несплати коштів Олексій Гриценко погрожував блокувати забудову на рівні КМДА та підконтрольних йому активістів екологічного спрямування.

Зокрема, журналісти видання Фраза.юа наводять скріни начебто переписки Олексія Гриценко з використанням номеру телефону +380675067171 та ймовірно представником забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест”, де Олексій Гриценко ймовірно вимагає із ТОВ “Мрія-Інвест” кошти в розмірі 500 000 доларів США за можливість безперешкодного завершення будівництва ТРЦ.

Інформація схожого характеру шириться в соціальних мережах. Так, відомий київський блогер Володимир Цибулько у своєму дописі від 3 вересня 2021 року повідомляє наступне: «Олексій Гриценко кілька разів брав участь у виборах – до парламенту та Київради, але жодного разу не переміг. Тепер Олексій скрізь представляється «радником мера Києва з екології». Цікаво, Кличко знає про це?

Хай там як, а Гриценко-молодший позиціонує себе, як «тіньовий куратор» проплачених протестних рухів, координує та інструктує «активістів» у Київраді. Також, як кажуть у кулуарах Київради, він разом з Дмитром Білоцерковцем заводять «псевдоактивістів» у приміщення КМДА та чинять тиск на депутатів у досить оригінальний спосіб.

Так, Олексій фотографує обранців киян під час голосувань, і якщо результати не співпадають з його забаганками, то розміщує у соцмережі фото «ворожих» депутатів та погрожує «прийти до них додому». Яке має право Олексій Гриценко так вчиняти, невідомо. Мабуть «високий» статус «радника з екології» Кличка, про що київському міському голові можливо й не відомо, дозволяє таку розв’язну поведінку.

Гриценко запевняв замовників протестів у своїй значимості та вмінні «вирішувати» справи у Київраді. Втім, після кількох провалів йому вже не вірять та «не ведуться» на обіцянки.

Наразі під орудою Гриценко діє угрупування «екоактивістів». Вони створюють шоу, досить низькопробні, аби, як вказано у злитій переписці, отримати пів мільйона доларів відкату, щоб перестати «кошмарити» забудовника, який приведе до ладу територію біля озера Вирлиця, що наразі перетворилася на смітник».

Просимо надати інформацію, чи надходили до ОГП офіційні звернення від забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест” чи пов’язаних з ними осіб, щодо вимагання неправомірної вигоди чи інших правопорушень з боку радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах Гриценко Олексія Анатолійовича.

Також просимо надати інформацію про наявність заяв про вимагання неправомірної вигоди чи інших правопорушень з боку радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах Гриценко Олексія Анатолійовича від інших забудовників що здійснюють свою діяльність на території міста Києва”.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости