Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю війни. ВІДЕО

У другу річницю повномасштабного вторгнення Росії президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до громадян держави з Гостомеля, звідки російські агресори готувалися атакувати Київ, повідомила пресслужба українського лідера у суботу, 24 лютого.

"Я перебуваю у Гостомелі. Саме звідси мало розпочатися те саме "взяти Київ та Україну за три дні". Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант, два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів і партнерів… І це символічно і красномовно описує шлях, який ми пройшли за ці два роки, і різницю між 24 лютого тоді й зараз", – заявив Зеленський.

На відео показано, як президент України зустрічає прем’єрку Італії Джорджу Мелоні, яка зараз є головою G7, прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдоа, голову Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, прем’єра Бельгії Александра Де Кроо, що головує у Європейській раді.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна вже на 730 днів ближча до перемоги і неймовірно пишається кожним українцем. Він підкреслив, що "будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна закінчилась, але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась Україна наша".

"Саме тому до слів "завершення війни" ми завжди додаємо "на наших умовах". Саме тому біля слова "мир" завжди звучить "справедливий". Саме тому в майбутній історії біля слова "Україна" завжди стоятиме слово "незалежна". Боремося за це. Вже 730 днів нашого життя. І переможемо. У найкращий день нашого життя", – наголосив президент.

Раніше повідомлялося, що заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв в інтерв'ю російським ЗМІ не виключив, що для досягнення цілей так званої "СВО" доведеться дійти до Києва. Так він відповів на запитання, які межі "СВО", чи мають російські війська дійти до Києва чи Львова, а також чи залишиться взагалі якась частина України як легітимна держава.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости