8 березня: українцям дали ідеї, як провести цей день під час війни

Навіть у часи війни можна знайти способи як провести 8 березня насичено і цікаво. Як провести 8 березня під час війни, ідеї для вдалих святкувань публікує 24tv.ua.

Ідеї

Перегляньте афішу подій у своєму місті: навіть під час війни українці не зупиняються. Кінотеатри, театри та інші заклади продовжують працювати. Ви можете знайти цікаві заходи в вашому місті, наприклад, прем'єри фільмів, концерти, вистави та інші події.

Зустріньтеся з подругами: 8 березня - чудова нагода зібрати разом найближчих подруг і провести час разом. Можна зустрітися у когось вдома та організувати справжній дівочий вечір.

Прогуляйтеся містом: якщо погода сприятлива, ви можете прогулятися улюбленими місцями вашого міста та насолодитися атмосферою весни. А якщо занадто холодно, можна зайти у кафе або ресторан.

Сходіть на шопінг: подаруйте собі задоволення і зробіть собі подарунок до свята. Запросіть друзів і відправтеся разом за покупками, щоб цей день пройшов ще цікавіше.

Додамо, що в цей день можна зробити весняну фотосесію, організувати сімейний перегляд фільмів, зайнятись творчістю та відпочити від повсякденних справ.

Головне - насолоджуйтесь часом разом з близькими та робіть все можливе, щоб зробити цей день особливим, незважаючи на обставини.

Нагадаємо, Міжнародний жіночий день, який відзначають 8 березня, цього року в Україні залишається державним святом. Законопроєкт про скасування відзначення 8 березня, який минулого року спричинив дискусію, Верховна Рада ще не розглянула.

Однак відповідно до закону "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" (воєнний стан був продовжений до 13 травня 2024 року) цьогоріч цей день не буде вихідним.

Водночас приватні компанії можуть робити скорочений день або й відпускати працівників відпочити.

Нардепи хотіли скасувати державний вихідний 8 березня, а натомість запровадити День української жінки. "Аналог" жіночого дня пропонували святкувати 25 лютого – у день народження Лесі Українки.

Цей же законопроєкт пропонує скасувати радянське свято 1 травня (День праці) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

Згодом на порталі "Дія" створили опитування щодо долі 8 березня в Україні. Майже 62% українців проголосували за те, щоб залишити Міжнародний жіночий день вихідним.

Раніше повідомлялося, що з вересня минулого року Православна церква України (ПЦУ) перейшла на новоюліанський церковний календар, і тепер всі неперехідні свята із фіксованою датою відзначають на 13 днів раніше. Церковний календар в Україні на березень за новим стилем можна знайти на нашому сайті.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости