Окупанти змінили тактику штурмів: в ISW пояснили, чому Росія боїться атакувати великими групами

Російські війська на сході України останнім часом не використовували великих підрозділів для проведення штурмів. Вони зазвичай атакують групами, розділеними на два загони, посилені бронетехнікою для проведення наземних наступальних дій.

Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War).

За словами представника Національної гвардії України полковника Руслана Музичука, росіяни також використовують невеликі транспортні засоби без захисту для швидкого підходу до українських позицій і створюють умови для подальшої групи російської піхоти для забезпечення безпеки цих позицій.

Прес-офіцер української 26 артилерійської бригади Олег Калашніков заявив, що російські сили на Бахмутському напрямку не проводять наземних атак розміром із батальйон, тому що українські безпілотники негайно виявляють їх, натомість російські сили використовують групи розміром максимум рота.

Калашніков заявив, що російські війська на Бахмутському напрямку страждають від низького бойового духу, а також використовують загороджувальні загони, щоби перешкодити відступу російських солдатів.

Російські війська раніше використовували масові фронтальні атаки під керівництвом піхоти під час захоплення Бахмута та на початку російських зусиль із захоплення Авдіївки, але, схоже, останнім часом вони перейшли до використання невеликих груп піхоти для проведення наземних атак.

Російські джерела також нещодавно вказали, що російські війська страждали від виснаження і їм не вистачало ротації, але їм довелося боротися на нових рубежах на захід від Авдіївки після захоплення міста Росією.

В ISW зробили висновок, що російські атаки навряд чи досягнуть кульмінації найближчим часом, попри серйозні виклики через нестачу української техніки.

Нагадаємо, вранці 17 квітня ворог вдарив по Нікополю. На жаль, є поранена і руйнування.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости