На Херсонщині побудують підземні лікарні

На Херсонщині на базі чотирьох медзакладів створюють «підземні лікарні». У них медики зможуть в безпеці лікувати пацієнтів, інформує Херсонська ОДА у Телеграм.

"Передбачається створення операційної, центру переливання крові, реанімаційних палат та інфекційних боксів, а також «підземного перинатального центру. Також у планах розширити цей досвід і на освітні заклади, аби діти могли навчатися за шкільними партами у безпеці", - йдеться у повідомленні.

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін розказав, що учора вночі російські війська масованим вогнем вкрили Дніпровський район Херсона. Окупанти били по приватних будинках та багатоповерхівках. Внаслідок обстрілів оселі містян зазнали пошкоджень.

"У середньому стані тяжкості до лікарні доставили двох жінок, 41 та 48 років. У них діагностували вибухові травми та поранення кінцівок. 65-річному чоловіку, котрий отримав поранення обличчя, лікарі надали медичну допомогу на місці", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що було проведено засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Маємо запобігти та протидіяти масовим пожежам лісів, торфовищ та сільгоспугідь у літній період. Одна з основних причин пожеж на цих ділянках - ведення бойових дій. Окрім цього, територія Херсонщини залишається найбільш замінованою, тож у спекотні дні зростає вірогідність виникнення пожеж", - зазначив Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Він зазначив, що всі пожежні підрозділи мають оперативно реагувати та надавати необхідну допомогу. Для цього вони будуть додатково забезпечені пожежними автомобілями, спеціальним обладнанням та паливом.

Також незабаром у Бериславському районі запрацює ще один відділ пожежної охорони.

Ще важливі питання, які розглядалися – ремонт та облаштування захисних споруд цивільного захисту; модернізація системи централізованого оповіщення населення у громадах Херсонщини; можливість залучення до евакуації населення з окремих населених пунктів, де ведуться бойові дії, оперативну групу ДСНС України у Херсонській області.

Окреме питання – заборона руху автотранспорту на ділянці незавершеного будівництва шляхопроводу у Херсоні. Внаслідок ворожих атак окремі частини зазнали значних руйнувань, тож експлуатація шляхопроводу є небезпечною.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости