Українські біженці в Європі об'єдналися задля допомоги фронту

Як повідомляє польське видання Agencja Informacyjna українські біженці об'єднуються через соціальні мережі задля допомоги фронту. Одна така спільнота: "Український європейський фронт" викликала значний резонанс у соціальних мережах, головним чином в Польщі.

Серед заяв Українського Європейського фронту, які поширюються мережею, терміново надати Україні засоби протиповітряної оборони та військової авіації, так як “Україна являється останнім фростом на шляху Путіна до Європи”.

Марина, біженка з Хмельницького, яка є активною учасницею об'єднання, розповідає, що головна мета "Українського європейського фронту" - не дати Європі та всьому цивілізованому світу забути про Україну і про те, що з нею відбувається зараз.

"До війни наша сім'я володіла кафе. Звісно, після російського вторгнення ні про яку каву вже не могло бути й мови. Ми з чоловіком і сестрою одразу вирішили продати бізнес задля допомогти армії. Ми можемо збирати гроші для нашої армії, але ми не можемо купити засоби протиповітряної оборони та літаки, а без цього неможливо захистити Україну. Ми хочемо, щоб кожен європеєць знав, що Україна - це вістря боротьби цивілізованої Європи проти жахів російської диктатури Путіна. Саме тому європейці повинні надіслати нам всю необхідну зброю, інакше російські солдати прийдуть у їх дім" - пояснює свою позицію Марина.

Як зазначає Agencja Informacyjna, виконання прохань про військову допомогу Україні, зокрема про надання ППО для захисту мирних міст та об'єктів енергетики, прискорить повернення великої кількості біженців до рідних домівок. В іншому випадку, кількість українських біженців у Польщі ймовірно буде зростати.

Також Український європейський фронт звертається до всіх небайдужих українців та європейців про фінансову допомогу, задля пришвидшення перемоги над агресором.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости