Американці втратили ще один винищувач у Червоному морі
Збройні сили США втратили другий винищувач з авіаносця USS Harry S. Truman, який патрулює Червоне море.
Як повідомляє CNN з посиланням на джерела, це другий подібний інцидент за тиждень.
Річ у тім, що тиждень тому надійшло повідомлення про першу втрату винищувача з USS Harry S. Truman, інцидент стався під час його буксирування на борту.
Унаслідок інциденту нібито було втрачено винищувач F/A-18 Super Hornet, що базувався на авіаносці USS Harry S. Truman. Обставини події ще достеменно невідомі, розслідування триває.
За попередньою інформацією від двох співрозмовників, проблема виникла під час посадки літака на авіаносець і екіпажу довелося катапультуватися. Їх після цього підібрав у морі рятувальний гелікоптер, але літак втрачено.
Також четверо зі співрозмовників кажуть, що у вівторок бойовики-хусити, які базуються на території Ємену, стріляли по авіаносцю.
Офіційних коментарів із цього приводу ще не давали.
Нагадаємо, на тлі загострення ситуації на Близькому Сході президент США Дональд Трамп заявив, що хусити нібито повідомили про намір припинити атакувати судна в Червоному морі.