У Чернігові з 30 січня тимчасово подачу гарячої води
28.01.2026 17:05
У Чернігові КП «Теплокомуненерго» повідомило, що з 30 січня тимчасово призупиняється подача гарячої води. Причиною стали дефіцит теплової потужності через ворожі удари по критичній інфраструктурі та очікуване сильне зниження температури повітря.
У підприємстві пояснили, що наявних ресурсів наразі недостатньо, щоб одночасно забезпечувати мешканців і опаленням, і гарячою водою. У цей період усі ресурси спрямують на обігрів житлових будинків, аби зберегти тепло в оселях.
Технічні служби та енергетики працюють у посиленому режимі, щоб стабілізувати ситуацію і якнайшвидше відновити повноцінне гаряче водопостачання.
Нагадаємо, у Києві без тепла лишаються понад 730 житлових будинків.
Редактор:
Олександра Буділка
Останні новини