Кабмін розширив програму безоплатного зубопротезування

Кабмін розширив доступ до безкоштовного зубопротезування та планової стоматологічної допомоги. Про це повідомляє Офіційний канал Національної служби здоров'я України.

Тепер ці послуги доступні людям з інвалідністю внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та особам першої категорії постраждалих, зокрема хворим на променеву хворобу.

Програма стартувала у 2024 році і спочатку була доступна для військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни. За перший рік нею скористалися понад 21 тисяча людей, отримавши безкоштовне зубопротезування або планову стоматологічну допомогу.

У 2025 році програму розширили: до неї включили іноземних військовослужбовців та осіб без громадянства, які служать за контрактом у ЗСУ, розвідці Міноборони, Державній спеціальній службі транспорту та Нацгвардії, а також тих, хто пережив полон.

Нині послуги з зубопротезування (пакет №66) доступні у 207 медзакладах по всій Україні, а планова стоматологічна допомога (пакет №67) — у 518 установах. Обрати медичний заклад можна за посиланням https://cutt.ly/9tQkT36r

Як скористатися послугою

  1. Звернутися до медичного закладу, який має договір із НСЗУ на відповідний пакет послуг (№66 — зубопротезування або №67 — стоматологічна допомога).
  2. Отримати направлення від стоматолога.
  3. Подати копії та пред’явити оригінали необхідних документів: паспорт, РНОКПП та відповідне посвідчення (УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни, військовий квиток або посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи).
  4. Написати заяву на отримання послуг.

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі актуальних наукових та медичних досліджень та має виключно інформаційний характер. Ця інформація не може бути підставою для встановлення діагнозу чи лікування. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, для встановлення діагнозу обов'язково зверніться до лікаря.

Поділитися у Facebook
Останні новини