Чернігів повністю знеструмлено внаслідок ударів РФ
У Чернігові та більшості районів області зранку 21 березня відключили електроенергію через удари Росії по енергетичних об’єктах регіону. Про це повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.
"Чернігів повністю знеструмлено внаслідок ударів Російської Федерації по енергетичній інфраструктурі (обʼєкти на території області). Усі об’єкти критичної та соціальної інфраструктури переходять на роботу від альтернативних джерел живлення", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що у суботу, 21 березня, в усіх регіонах України запровадять погодинні відключення електроенергії. Крім того, для промислових споживачів діятимуть графіки обмеження потужності.
Раніше повідомлялося, що російські обстріли пошкодили всі українські електростанції, однак енергосистема й надалі функціонує завдяки роботі енергетиків, фізичному захисту об’єктів та підтримці партнерів у посиленні протиповітряної оборони. Попри масштабні пошкодження енергетичної інфраструктури, Україна продовжує виробляти електроенергію.