У Вінницькій області зіткнулися два поїзди

У суботу, 18 квітня, вдень у Вінницькій області сталося зіткнення тепловоза з поїздом «Інтерсіті+», у якому перебувало майже 600 пасажирів. Наразі для них направлено підмінний поїзд.

Офіційно

«Укрзалізниця» повідомляє у Telegram:

"У Вінницькій області на станції Браїлів сталося бічне зіткнення тепловоза приватного кар’єру з пасажирським поїздом «Інтерсіті+» сполученням Київ — Перемишль.

Усі 576 пасажирів на борту та залізничники не постраждали. Їх розміщено на станції, за ними вже прямує підмінний поїзд.

Залізничники збирають інформацію від пасажирів про заплановані пересадки та вже на зв’язку з прикордонною службою, щоб усі митно-прикордонні процедури були проведені максимально оперативно та мінімізовано затримку поїзда. Також домовляємося з операторами інших залізниць, щоб максимально зберегти пересадки.

Зазначений випадок буде детально розслідувано. На місце події виїхала команда Укрзалізниці для допомоги та з’ясування обставин інциденту"/

Нагадаємо, що у Польщі перекинувся мікроавтобус з українцями.

Поділитися у Facebook
Останні новини