У Сумській обласній лікарні лікарі вимагали гроші за безкоштовне лікування

Завідувач та двоє лікарів одного з відділень КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» систематично примушували пацієнтів платити за лікування, яке мало бути безкоштовним. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на прокуратуру Сумщини.


За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито завідувача та двох лікарів одного з відділень КНПСОР «Сумська обласна клінічна лікарня» (ч. 1 та ч. 3 ст. 368 КК України).

Попри те, що проведення лікування та здійснення оперативного втручання мали бути безкоштовними, зазначені медики, користуючись вразливим станом пацієнтів, примушували їх оплачувати свої послуги.

Встановлено 12 пацієнтів, які на протиправне прохання лікарів перераховували їм кошти. За біопсію пацієнтка сплатила лікарю 4 тис. грн, оперативне втручання обходилось пацієнтам від 9 тис. грн до 15 тис. грн.

Загалом під час обшуків за місцями проживання та роботи медиків правоохоронці вилучили мобільні телефони, чорнові записи, грошові кошти в загальній сумі близько 47 тис. доларів США, 21 тис. євро, 542 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського РУП у взаємодії з УСБУ в Сумській області.

Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що на Тернопільщині офіцер ТЦК обіцяв за 2,5 тисячі доларів зробити військовозобов'язаного «невидимим» у базах даних — і потрапив у руки ДБР.

Поділитися у Facebook
Останні новини