Будемо їсти лише картоплю: Z-блогер Гольман закликав росіян робити запаси на осінь. ВІДЕО
Внутрішня економічна криза в країні-агресорі, спричинена колосальними військовими витратами та знищенням нафтопереробної галузі, починає викликати паніку навіть серед найвідданіших прихильників путінського режиму.
Російські пропагандисти вже не можуть приховувати масштаби майбутньої катастрофи й відкрито закликають населення готуватися до злиднів.
Популярний російський Z-блогер Євген Гольман виступив із надзвичайно похмурим прогнозом, пообіцявши співвітчизникам серйозний дефіцит продовольства вже найближчої осені. За його словами, через тотальну відсутність дизельного палива в ключових регіонах, зокрема в Іркутській області та Якутії, у країні фактично зірвано посівну кампанію, що неминуче призведе до порожніх полиць у магазинах.
Пропагандист у категоричній формі порадив мешканцям РФ негайно закуповувати товари першої необхідності — сіль, сірники та консерви, оскільки розраховувати на допомогу держави в умовах колапсу сільського господарства більше не доводиться. Він звинуватив у тому, що сталося, російську владу, запідозривши її у прихованому саботажі та роботі в інтересах західних країн.
У своєму емоційному відеозверненні представник Z-спільноти не добирав слів, наочно описавши реальні перспективи виживання пересічних росіян.
«Країні (кінець)…, тому запасайтеся гречкою, олією. Ви бачите, що відбувається в Іркутську: солярки немає, посівної (немає). А ви бачили виступ міністра економіки в Якутії? Ну просто (жах)! А у нас тут танці, тому, хлопці, запасаємося: сіллю, сірниками, тушонкою. Готуємося до осені. Я вам навесні казав: копайте картоплю, бо будемо тільки її жерти: смажену, варену, у мундирах, по-селянськи», — заявив пропагандист. Гольман також жорстко розкритикував вище військове та політичне керівництво Кремля, звинувативши чиновників у тотальній брехні та зраді власних солдатів заради кулуарних домовленостей.
«Це наслідки того, що нам втовкмачують… Хлопці, ніхто воювати не збирається! (…) Домовленість. Я по-іншому це назвати не можу. Мені соромно, що державні діячі привласнюють собі звання героїв Росії й розповідають, що все (чудово). Не все! Припиніть (брехати)!» — зажадав Гольман.
Такі визнання всередині Z-середовища свідчать про поглиблення розколу між військовими блогерами та офіційною верхівкою РФ, яка продовжує вдавати, ніби ситуація перебуває під контролем.