РФ пішла в наступ на Харківщині: де найактивніші бої

Російські окупанти посилили наступ на території Харківської області. Ворог посилює тиск та збільшує кількість атак на Лиманському напрямку.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов.

При цьому варто зазначити, що зростання активності окупантів лише збільшила їхні втрати серед особового складу. Лише минулої доби вона втратили близько 300 солдат у зоні Угруповання.

"Наприклад, зараз може бути і 37 бойових зіткнень у сукупності - це багато. Наприклад, окремо на Лиманському напрямку 20 зіткнень - це теж багато, це більше ніж було. Чи, наприклад, 300 осіб було втрат у росіян на усіх наших напрямках у сукупності за добу - це багато", - сказав Трегубов.

Він додав, що ця кампанія ворога згодом піде на спад. Нині ситуація на цьому напрямку контрольована.

На північному фланзі області ситуація залишається напруженою. Росіяни намагаються розширити сіру зону у північній частині Козачої Лопані.

Нагадаємо, як писав раніше From-UA.org, у Кривому Розі відбувся російський ракетний удар, в результаті якого постраждала цивільна інфраструктура міста. Цей напад призвів до загибелі трьох людей та поранення більш ніж 20 осіб.

Поділитися у Facebook
Останні новини