На Волині посадовця підозрюють у переплаті за продукти для військових на 1,1 млн грн
ДБР та СБУ повідомили про підозру начальнику продовольчої служби однієї з військових частин на Волині, через якого державний бюджет втратив понад 1 млн грн на закупівлі продуктів для військових. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на ДБР.
За даними слідства, офіцер відповідав за організацію та контроль забезпечення особового складу продуктами харчування. Під час виконання договору Міністерства оборони щодо постачання продовольства до військової частини він не забезпечив належного контролю за формуванням заявок та перевіркою документів.
Через це до заявок включали дорожчі несезонні овочі замість передбачених каталогом сезонних аналогів, які коштували значно менше. Продукцію поставили та оплатили за завищеними цінами.
Проведені експертизи підтвердили, що державному бюджету завдано збитків на понад 1,1 млн гривень.
Військовослужбовцю повідомили про підозру за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України — недбале ставлення військової службової особи до служби, вчинене в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
До суду скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Також вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.
Процесуальне керівництво здійснює Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Раніше From-UA.org повідомляло, що Міноборони отримало неякісні вибухові пристрої, ДБР висунуло нові підозри у справі постачання.