Далекобійні санкції продовжуються: Україна вдарила по нафтовій інфраструктурі Росії. ВІДЕО
Нафтобаза «Полтавська» у Краснодарському краї та два НПЗ в Уфі — нові цілі українських далекобійних ударів. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал президента Володимира Зеленського.
Володимир Зеленський проінформував:
"Наші далекобійні операції – це послідовні точні відповіді на затягування Росією війни та удари по українських містах і громадах.
Сьогодні вночі підрозділи Сил оборони уразили нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському регіоні. Відстань до цілі – близько 300 кілометрів від лінії фронту. Вранці було влучання СБУ по двох НПЗ в Уфі – «Башнефть-Уфанефтехим» і «Башнефть-Новойл». Це 1500 кілометрів від лінії фронту.
Виконуємо план наших далекобійних санкцій. Дякую всім українським воїнам, які забезпечують нашу влучність. Росіянам варто думати про справжню дипломатію, а не намагатися знову когось обдурити чи виграти час. Війну потрібно завершувати", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що у станиці Полтавській Краснодарського краю вдруге за червень спалахнула нафтобаза після удару безпілотників. За даними місцевих мешканців, горять три резервуари.
Ми писали, що президент США Дональд Трамп приватно сказав Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" щодо Росії. Україна вважає, що отримала підтримку Білого дому для кампанії, спрямованої на те, щоб змусити Кремль до реальних переговорів.
Зазначимо, що Москва звинуватила лідерів G7 у «накачуванні» президента США Дональда Трампа шкідливими ідеями.