У Мексиці авто в'їхало у натовп вболівальників: ВІДЕО розлетілося мережею

У мексиканському Кабо-Сан-Лукасі автомобіль в'їхав у групу вболівальників, які святкували перемогу збірної Мексики над Чехією на чемпіонаті світу. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Newsweek.

Інцидент стався близько 21:05 за місцевим часом на бульварі Лазаро Карденас у туристичній зоні Кабо-Сан-Лукас. Автомобіль врізався у натовп після того, як його оточила група святкуючих. На відео з місця події видно, як темний автомобіль різко рушає вперед у бік людей.

"Судячи з відео, за кілька секунд до того, як автомобіль рушив, натовп оточив його — деякі люди били долонями по капоту і кидали напої у бік машини. Коли автомобіль спробував проїхати крізь юрбу, люди кинулися врозтіч, деякі падали на землю. На іншому відео, опублікованому в X, видно, як люди хапаються за темний автомобіль через відчинені вікна і розгойдують його з боку в бік — після чого машина різко рушає вперед. Інші, більш моторошні відео показують чоловіка, який лежить на землі з кров'ю на обличчі, а на ще одному — чоловік лежить на тротуарі в калюжі крові", - інформує видання.

Щонайменше 17 осіб отримали поранення. Водія затримано, обставини події з'ясовуються.

Гравці збірної Мексики збираються навколо воротаря №13 Гільєрмо Очоа після перемоги у матчі групового етапу A чемпіонату світу 2026 між Чехією та Мексикою на стадіоні в Мехіко, 24 червня 2026 року. (Фото: Родріго Оропеса / AFP via Getty Images)

Зазначимо, збірна Мексики перемогла Чехію з рахунком 3:0 і завершила груповий етап без жодної поразки.

Раніше From-UA.org повідомляло, що у Берліні автомобіль BMW наїхав на групу дітей віком 7-8 років. Троє дітей та доглядальниця отримали травми та були госпіталізовані, водій не постраждав.

Поділитися у Facebook
Останні новини