У Кривому Розі судитимуть директора держпідприємства при колонії через премії на 1,1 млн грн
У Кривому Розі судитимуть директора державного підприємства, яке працює на базі установи виконання покарань. За даними слідства, він безпідставно нарахував дев’ятьом працівникам премії у розмірі 15 посадових окладів кожному, чим завдав підприємству збитків на понад 1,1 млн грн. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Обвинувачений є директором державного підприємства, що функціонує на базі установи виконання покарань у місті Кривий Ріг та забезпечує робочими місцями засуджених.
За даними слідства, у 2024 році він нарахував дев’ятьом працівникам підприємства премії за підсумками роботи у 2023 році в розмірі 15 посадових окладів кожному.
Водночас колективним договором підприємства було передбачено максимально можливе преміювання працівників у розмірі одного посадового окладу.
Унаслідок таких дій державному підприємству завдано збитків на суму 1,1 млн грн.
Обвинувальний акт скеровано до суду за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).
Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури та Криворізької південної окружної прокуратури.
Досудове розслідування та оперативний супровід — ВП No2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області.
Дніпропетровська обласна прокуратура
Раніше From-UA.org повідомляло, що Державне бюро розслідувань повідомило про підозру начальнику одного з підрозділів правоохоронного органу Полтавської області, який набув активів, вартість яких майже на 16 мільйонів гривень перевищує його законні доходи.