Звіряче обличчя «російського світу» в Африці: кремлівські найманці влаштували ритуальну страту скотарів
Російські військові формування продовжують демонструвати всьому світу свою нацистську сутність, вчиняючи жахливі злочини проти людяності далеко за межами Європи. Черговий акт нелюдської жорстокості кремлівських найманців в Африці шокував навіть досвідчених міжнародних правозахисників.
Французьке державне радіо RFI, спираючись на детальні свідчення очевидців, оприлюднило інформацію про криваву розправу, яку 23 червня 2026 року влаштував патруль урядової армії Малі спільно з бойовиками російського «Африканського корпусу».
Жертвами спільного рейду стали четверо беззбройних місцевих жителів із числа скотарів, які не мали жодного стосунку до повстанських угруповань. Двох мирних громадян розстріляли прямо біля дороги в районі Зарго, а ще двох молодих хлопців на мотоциклі окупанти цинічно знищили ударом безпілотника поблизу Абакоїри. Щоб максимально залякати місцеве населення, російські кати розчленували тіло одного з убитих і склали з відрубаних рук і ніг нацистську свастику навколо відрубаної голови.
«Це жахлива сцена, це надзвичайне варварство, ніщо не може виправдати це звірство. Це суперечить міжнародному гуманітарному праву та принципам ведення війни. Коли ми бачимо людину, розчленовану для того, щоб утворити нацистський символ, це справді шокує», — заявив Тілла Аг Зейні, генеральний секретар місцевої правозахисної організації CD-DPA.
Російський «Африканський корпус», який став офіційним наступником терористичної ПВК «Вагнер», завжди вирізнявся ультраправими поглядами, проте таке демонстративне осквернення тіл із використанням фашистських символів зафіксовано в Малі вперше.
І малійське військове командування, і самі російські найманці, як і слід було очікувати, проігнорували всі офіційні запити журналістів, намагаючись приховати сліди свого ганебного військового злочину.