У Києві з липня школярам скасують безоплатний проїзд у транспорті
У Києві з 1 липня по 31 серпня тимчасово призупиняється безоплатний проїзд для школярів у міському транспорті. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на КМДА.
Пільга діє лише впродовж навчального року, тому на літо вона не поширюється. Однак школярі не залишаться без підтримки — впродовж канікул вони зможуть користуватися знижкою 75% на проїзні квитки.
Для учнів денної форми навчання доступні:
- безлімітні проїзні на місяць або половину місяця
- пакети поїздок на 46, 62, 92 та 124 поїздки
Вартість залежить від типу проїзного. Разові поїздки за учнівським квитком також залишаються доступними, але знижка 75% на них не діє.
Одночасно призупиняється безоплатний проїзд для курсантів вищих військових навчальних закладів — ця пільга також діє лише в навчальний рік.
У Тернополі 15-річній школярці повідомили про підозру у замаху на умисне вбивство однокласниці. Слідство також перевіряє версію можливого булінгу з боку потерпілої.