У Києві горять склади після атаки РФ: є постраждалі
Росіяни ввечері 25 червня атакували Київ балістикою. Внаслідок атаки у місті виникли пожежі та постраждали люди.
Про це повідомляє ДСНС України.
Зауважимо, що сьогодні приблизно о 21:00 у Києві оголосили повітряну тривогу. Причиною сигналу стала загроза балістики, після чого фіксувалися пуски ракет на столицю. Через кілька хвилин у місті було чути вибухи, а місцева влада інформувала про роботу ППО.
Пізніше мер Києва Віталій Кличко написав, що у Дарницькому районі загорілося складське приміщення. Наразі у ДСНС цю інформацію підтвердили.
"У Дарницькому районі, внаслідок ворожого удару, сталось загоряння складських будівель. Триває ліквідація пожежі. За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків", - йдеться у повідомленні.
Також Кличко поінформував, що станом на зараз в столиці двоє постраждалих. Медики надали їм допомогу на місці.
Нагадаємо, як писав раніше From-UA.org, у Сумах російський безпілотник влучив у 9-поверховий житловий будинок, близько 40 мешканців були евакуйовані.