Це розриває серце: український прикордонник після чотирьох років пекла в полоні побачив свого сина, який подорослішав. ВІДЕО
Україна успішно провела черговий масштабний обмін, визволивши з рук російських окупантів 160 українських громадян. Серед героїв, які повернулися додому, — прикордонник, який провів у нелюдських умовах ворожого полону довгі чотири роки, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими провів чергову успішну операцію, повернувши на рідну землю 160 українців, які пережили жахи російських в’язниць. Кожен такий обмін — це не просто суха статистика, а глибокі особисті трагедії та моменти абсолютного щастя, які неможливо інсценувати.
Цього разу одним із найзворушливіших та найемоційніших епізодів повернення став перший телефонний дзвінок українського прикордонника, який провів у катівнях країни-агресора довгі чотири роки, повністю ізольований від інформації про свою родину.
Перші хвилини цієї довгоочікуваної відеозустрічі зафіксувала прес-служба Державної прикордонної служби України. За час жорстокої розлуки маленький син військовослужбовця встиг настільки подорослішати й змінитися, що змучений неволею батько в перші секунди просто оніміла від шоку та несподіванки. На кадрах видно, як сильний чоловік, який витримав усі тортури й тиск російських тюремників, повністю ламається від почуттів, дивлячись на екран смартфона.
Захисник українського кордону не зміг стримати сліз і вигукнув від щастя на всю палатку, де проводилися перші медичні огляди звільнених: «Синочку, покажися мені. Боже, синку, як ти виріс, я тебе не впізнав. Боже, люди, я сина не впізнав!». Цей момент, що розриває душу, наочно демонструє, яку страшну ціну платять українські родини за імперські амбіції кремлівського диктатора, і чому боротьба за повернення кожного українця триватиме до останньої людини.