Москва без пального? СБУ вдруге атакувала ключову нафтостанцію РФ
СБУ удруге за місяць вгатили по ключовій нафтоперекачувальній станції «Второво», яка забезпечує пальним Москву та великі нафтобази навколо. . Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал Служби безпеки України.
Офіційно
СБУ повідомляє:
"Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на рф, воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області рф.
Ця станція входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.
За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.
Попередня атака безпілотників СБУ на «Второво» відбулася 10 червня цього року.
СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах рф, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії".
Раніше From-UA.org повідомляло, що Міноборони Росії заявило, що за минулу ніч силами ППО було збито 175 безпілотників.