Чергова нісенітниця з бункера: Путін назвав агресивну Росію «головним борцем зі злом». ВІДЕО

Російський диктатор влаштував чергове пропагандистське шоу, з’явившись на передвиборчому з’їзді своєї правлячої партії «Єдина Росія». Перебуваючи у звичному стані глибокої параної, він оголосив нинішній період «доленосним» для своєї імперії, що розвалюється.

Путін запевняв присутніх чиновників, що західний світ нібито остаточно визнав свою неспроможність перемогти Росію на полі бою, а тому тепер підступно переходить до якихось «інших методів» впливу.

Особливо дивно й абсурдно з вуст міжнародного терориста пролунали заяви про моральну перевагу Москви. Путін поскаржився, що Росію постійно «випробовують на міцність» і намагаються стерти з політичної карти світу як геополітичний фактор.

При цьому глава держави-агресора без краплі сорому висунув тезу про те, що його країна нібито «завжди стояла на шляху зла». І вся ця нісенітниця транслювалася на тлі того, що путінська армія вже четвертий рік поспіль знищує мирні українські міста, вбиваючи тисячі мирних жителів.

Фінальним акордом цього бенефісу божевілля стало переформатування соціальної структури РФ. Путін офіційно проголосив, що відтепер «справжньою елітою» Росії є бойовики, найманці та мародери, які беруть участь у загарбницькій війні проти України.

Схоже, інтелігенцію та вчених остаточно відкинули на смітник, а обличчям сучасної Росії Кремль офіційно призначив військових злочинців.

Редактор: Інна Волева
Поділитися у Facebook
Останні новини