Зараз у ЗСУ більше літаків, ніж до початку вторгнення РФ: Повітряні сили. ВІДЕО

Силам оборони України за допомогою партнерів вдалося збільшити свій авіаційний парк, і зараз у ЗСУ більше бойових літаків, ніж було до початку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це в інтерв'ю виданню "Фокус", яке опублікували 17 квітня в YouTube, повідомив речник ПС ЗСУ Ілля Євлаш.

"Так, ми можемо про це говорити. Наші країни-партнери, які мали раніше на озброєнні МіГ-29, Су-27, на початку повномасштабного вторгнення передавали нам свої літаки", – заявив речник.

Євлаш наголосив, що внаслідок такого підходу українські пілоти витрачали менше часу на підготовку. Окрім того, це не потребувало додаткової інфраструктури й обладнання.

За його словами, зараз військове командування прагне до повного переозброєння, оскільки Україна прямує в НАТО, "а основний літак там – це F-16".

"Ми потребуємо щонайменше 150 таких машин, які змогли б нам допомогти суттєво вирішувати наші завдання в повітряному просторі", – резюмував Євлаш.

Речник ПС ЗСУ не назвав конкретної кількості бойових літаків, які має Україна станом на 17 квітня. Даних про втрати (зокрема авіаційні) Україна не розкриває.

Нагадаємо, російські окупанти маскують запуски своїх ракет і намагаються завдавати ударів приховано, що ускладнює їх відбиття.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Поделиться в Facebook
Последние новости