Нічна атака Росії на Одещину: пошкоджено ліцей та об’єкт енергетичної інфраструктури, двоє поранених. ФОТО
В ніч на 21 лютого російські війська завдали ударів по Одещині, внаслідок чого постраждали двоє людей, інформує ДСНС України.
Рятувальники ДСНС працювали одночасно на кількох локаціях, ліквідовуючи наслідки обстрілів. У різних населених пунктах були зруйновані приватні будинки, виникли пожежі, згоріли автівки. Також пошкоджено складські приміщення та об’єкт енергетичної інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність регіону.
У одному з ліцеїв сталося руйнування другого поверху, проте пожежі на території навчального закладу не було.
На місцях подій працювали психологи ДСНС, надаючи допомогу постраждалим та свідкам обстрілів. Рятувальники продовжують оцінювати масштаби руйнувань і забезпечувати безпеку мешканців.
Ми писали, що російські війська обстріляли Запоріжжя. Внаслідок атак пошкоджено інфраструктуру.