Нічна атака Росії на Одещину: пошкоджено ліцей та об’єкт енергетичної інфраструктури, двоє поранених. ФОТО

В ніч на 21 лютого російські війська завдали ударів по Одещині, внаслідок чого постраждали двоє людей, інформує ДСНС України.

Рятувальники ДСНС працювали одночасно на кількох локаціях, ліквідовуючи наслідки обстрілів. У різних населених пунктах були зруйновані приватні будинки, виникли пожежі, згоріли автівки. Також пошкоджено складські приміщення та об’єкт енергетичної інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність регіону.

У одному з ліцеїв сталося руйнування другого поверху, проте пожежі на території навчального закладу не було.

На місцях подій працювали психологи ДСНС, надаючи допомогу постраждалим та свідкам обстрілів. Рятувальники продовжують оцінювати масштаби руйнувань і забезпечувати безпеку мешканців.

Ми писали, що російські війська обстріляли Запоріжжя. Внаслідок атак пошкоджено інфраструктуру.

Поділитися у Facebook
Останні новини