В ніч на 21 лютого російські війська завдали ударів по Одещині, внаслідок чого постраждали двоє людей, інформує ДСНС України.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Рятувальники ДСНС працювали одночасно на кількох локаціях, ліквідовуючи наслідки обстрілів. У різних населених пунктах були зруйновані приватні будинки, виникли пожежі, згоріли автівки. Також пошкоджено складські приміщення та об’єкт енергетичної інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність регіону.
У одному з ліцеїв сталося руйнування другого поверху, проте пожежі на території навчального закладу не було.
На місцях подій працювали психологи ДСНС, надаючи допомогу постраждалим та свідкам обстрілів. Рятувальники продовжують оцінювати масштаби руйнувань і забезпечувати безпеку мешканців.
Ми писали, що російські війська обстріляли Запоріжжя. Внаслідок атак пошкоджено інфраструктуру.