У Харкові під лід провалилися шестеро дітей

У Харкові 12 березня на одній із водойм сталася трагедія — під лід провалилися шестеро дітей. Двох із них врятувати не вдалося. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

«У Харкові сталася трагедія. Під кригу провалилися шестеро дітей. На жаль, двох із них врятувати не вдалося — загинули хлопці 11 і 17 років. При цьому старший хлопець потонув, намагаючись врятувати молодших дітей», — зазначив Терехов.

Ще четверо дітей отримали переохолодження. До лікарні госпіталізували хлопчиків 8 і 9 років та дівчаток 9 і 10 років.

Крім того, медичну допомогу надають 40-річному чоловікові, який також пірнав у крижану воду, намагаючись врятувати дітей.

Рятувальники вкотре нагадують про небезпеку перебування на льоду наприкінці зими та на початку весни. Через потепління крига швидко тоншає і стає нестійкою, навіть якщо зовні виглядає міцною.

Раніше повідомлялося, що поблизу Черкас на річці Дніпро двоє чоловіків провалилися під кригу під час руху на квадроциклі. Їх своєчасно врятували водолази ДСНС та транспортували на берег.

Поділитися у Facebook
Останні новини