Поблизу Черкас на річці Дніпро двоє чоловіків провалилися під кригу під час руху на квадроциклі. Їх своєчасно врятували водолази ДСНС та транспортували на берег. На щастя, обидва не отримали травм.
.png)
Рятувальники закликають громадян бути обережними: із потеплінням лід на водоймах стає небезпечним. Не варто гуляти чи виїжджати на кригу навіть на транспорті – це може призвести до смертельної небезпеки.
"Шановні громадяни! Лід на річках тане, в країні стало тепліше! Не гуляйте на водоймах, а тим паче – не виїжджайте на них транспортом! Це смертельно небезпечно навіть у сильні морози, а зараз – і поготів. Нехтування правилами безпеки на водоймах може коштувати життя!", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що на Київському водосховищі ДСНС знищили ворожий дрон.