"Саня едет в Москву": російський військовий, який погрожував Путіну, замість Кремля поїде на зустріч із доносником

Колишній учасник війни в Україні Олександр Лунін (Пустовалов) розповів, що його запросили до Москви — але зустрінеться він не з Путіним. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на «DW Головне».

Раніше Лунін записав відеозвернення до президента РФ, у якому вимагав особистої зустрічі та погрожував, що «армія розверне свою зброю проти Кремля», якщо Путін відмовиться від діалогу.

«На мене вийшов Віталій Бородін. Запросили мене в Москву, щоб озвучити свої проблеми, всі ті моменти, які накопичилися. Зараз шукаю машину і виїжджаємо», — повідомив Лунін у новому відеоролику.

ЗМІ припускають, що мова йде про прокремлівського активіста Віталія Бородіна, який очолює так званий «Федеральний проєкт з безпеки та боротьби з корупцією». Ця організація, як і сам Бородін, офіційно не афілійована з Кремлем, проте відома складанням доносів на різних громадських і культурних діячів.

У своєму першому відеозверненні до Путіна Лунін розповідав про катування в армії за відмову виконувати «тупі та самовбивчі накази» і «віддавати свої фінансові кошти». Військовий погрожував, що «армія розверне свою зброю проти Кремля», якщо Путін не зустрінеться з ним, щоб обговорити цю ситуацію, яка продовжується.

Опублікований Луніним ролик менш ніж за добу подивилися 11 млн людей, багато користувачів висловили військовому підтримку.

Раніше From-UA.org повідомляло, що у Росії вербують на війну людей із ВІЛ, гепатитом і сифілісом.

Поділитися у Facebook
Останні новини