Двоє цивільних загинули і 13 отримали поранення й травми внаслідок масованої нічної ракетно-дронової атаки на Київ.
Про це повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко в телеграм-каналі.
"На жаль, маємо двох загиблих. Цих людей вбили росіяни. Це страшна втрата. Мої співчуття рідним та близьким", - написав Ткаченко.
Перед цим він поінформував, що кількість постраждалих зросла до 13 осіб.
Нагадаємо, Росія нарощує кількість засобів, якими завдає ударів по Україні.