putin

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що Москва готова співпрацювати зі США щодо окупованої Запорізької АЕС за умови «сприятливих обставин». За його словами, це питання вже обговорювалося з американськими партнерами, повідомляють російські ЗМІ.

скрін

"Ми можемо співпрацювати з американськими партнерами і на Запорізькій АЕС. Ми, в принципі, побічно ці питання теж з ними обговорювали. Те саме, до речі, стосується і української сторони", - заявив Путін.

Пізніше Путін додав, що за «сприятливих обставин» Росія, США та Україна нібито «можуть утрьох співпрацювати на ЗАЕС».

Зазначимо, що російські війська захопили Запорізьку атомну електростанцію у березні 2022 року. Відтоді найбільша АЕС в Україні та Європі перебуває під контролем окупантів.

РФ перетворила станцію та прилеглу територію на військову базу, розмістивши там техніку та особовий склад. Це підвищує ризик провокацій і створює загрозу ядерного інциденту.

Раніше повідомлялося, що внаслідок російської атаки по Запоріжжю під удар потрапив Зовнішній кризовий центр Запорізької АЕС. На щастя, ніхто з працівників не постраждав, але будівля офісу зазнала часткових руйнувань.