У ніч на 16 жовтня російські окупаційні війська здійснили атаку на енергетичну інфраструктуру «ДТЕК Нафтогаз» за допомогою дронів і ракет. Згодом у НАК «Нафтогаз України» повідомили, що Росія вп’яте цього місяця здійснила масовану атаку на газову інфраструктуру України.
Цієї ночі ворог знову здійснив масштабну комбіновану атаку на об’єкти групи «Нафтогаз». Десятки ракет (у тому числі балістичних) та сотні дронів-«шахедів» вдарили по цивільних об’єктах, які забезпечують українців газом і теплом», – зазначається у повідомленні.
В компанії додали, що четверо працівників отримали поранення, руйнування зафіксовані одразу в кількох областях, а частина критичних об’єктів тимчасово зупинена.
У «Нафтогазі» також зазначили, що такі удари безпосередньо впливають на обсяги власного видобутку газу, які компанія змушена частково компенсувати за рахунок імпорту.
«Звертаюсь до всіх – за можливості споживайте газ економно. Кожен заощаджений кубометр сьогодні має значення», – заявив голова «Нафтогазу» Сергій Корецький.
Раніше повідомлялося, що росіяни здійснили наймасштабніший удар по газовидобувних об’єктах Групи Нафтогаз з початку повномасштабної війни.