6 і 13 жовтня Сили оборони України атакували нафтопереливний термінал в окупованій Феодосії. Пожежа була такої сили, що окупанти кілька днів не могли її загасити. Масштаби руйнувань підтверджують супутникові знімки.
Журналісти "Радіо Свобода опублікували фотографії і повідомляють, що зруйновано щонайменше 11 резервуарів з паливом, ще кілька пошкоджено настільки, що їх, ймовірно, неможливо відновити.

Как сообщил Генеральный штаб Вооруженных сил Украины, повторное поражение российского предприятия "Морской нефтяной терминал" произошло в ночь на 13 октября 2025 года. По данным военных, тогда повреждены 16 резервуаров с горючим, которые оставались уцелевшими после предыдущей атаки 6 октября. В результате удара вспыхнул масштабный пожар, который длился несколько дней.
Перший удар по цьому об'єкту було завдано ще в жовтні 2024 року. Тоді нафтотермінал, який використовувався як ключовий хаб для постачання російської армії паливно-мастильними матеріалами в окупованому Криму, отримав критичні пошкодження — вдалося знищити або вивести з ладу 14 резервуарів. Пожежу після тієї атаки гасили більше тижня. Як зазначають у "Радіо Свобода", незважаючи на розміщення на території терміналу системи протиповітряної оборони "Панцир", встановленої ще в 2022 році, вона виявилася нездатною перешкодити жодній з трьох українських атак.
Українські дрони один за одним вимикають російські нафтопереробні заводи. Третина потужностей вже не працює, а Кремль змушений імпортувати бензин, який раніше експортував. Це вже не тактичні удари — це демонтаж енергетичної наддержави в реальному часі.