Сили оборони України перейшли в контратаку на Олександрівському напрямку. Українські захисники ведуть активні штурмові та контратакувальні дії, щоб зупинити просування ворога в бік Дніпропетровської області. Про це заявив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин в ефірі телемарафону, передає РБК-Україна.
За словами речника, на цьому відрізку фронту залишається напружена ситуація. Водночас ЗСУ не лише обороняються, а й активно контратакують, щоб не дозволити російським військам прорватися до населеного пункту Покровське та кордонів Дніпропетровської області.
"Ситуація там доволі непроста, але Сили оборони України знищують ворога, намагаються не дати йому просунутись", - розповів Волошин.
За його словами, українські військові продовжують активні бойові дії, щоб стримати наступ російської армії та стабілізувати ситуацію на цьому відрізку фронту.
"Ми проводимо далі контратакувальні й штурмові дії, тому ворогові там зараз непереливки, але він не припиняє своєї активності", - додав речник.
Зазначимо, що у 2026 році Олександрівський напрямок, що на перетині Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей, став однією з найгарячіших точок фронту через активний наступ російських військ.
За словами речника Сил оборони Півдня, українські захисники на цій ділянці не лише тримають оборону, а й проводять контратаки та штурми, намагаючись повністю ліквідувати «сіру зону» від піхотних груп РФ і максимально зменшити її масштаби.
Нагадаємо, цього року Україна отримає канал прямого доступу до закритої інформації НАТО.