Рятувальники - Спасатели

Уранці російські війська завдали удару ударним безпілотним літальним апаратом по будівлі в центрі Сум.

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.

За його словами, після першого влучання було зафіксовано повторний удар у момент, коли на місці події працювали рятувальники.

«Людей евакуювали своєчасно. Постраждалих немає. Наслідки атаки ліквідовують відповідні служби», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в одному зі старостинських округів Сумської громади 14-річний хлопець отримав травму через уламок російського безпілотника.