В Україні - пік загибелі людей на воді саме зараз, а не взимку. З початку 2026 року на водоймах загинули 59 людей, серед них - 5 дітей. Водночас надзвичайникам вдалося врятувати 58 людей, із них 22 - діти Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив речник ДСНС Олександр Хорунжий.
Він наголосив, що цьогоріч на льоду загинуло вдвічі менше людей, ніж за аналогічний період у 2025-му: торік загинули 142 людини, з них 11 дітей.
Втім, найбільше трагедій стається саме зараз, у період нестійкого льоду.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Ми писали, що у Харкові 12 березня на одній із водойм сталася трагедія — під лід провалилися шестеро дітей. Двох із них врятувати не вдалося.
Раніше повідомлялося, що у Дніпрі сталася жахлива ситуація — підлітки замість того, щоб допомогти чоловікові, який тонув у водоймі кар’єру, просто знімали це на відео.