За останню добу внаслідок серії обстрілів на Сумщині загинули троє людей та ще 13 отримали поранення. Про це повідомляє Національна поліція України, працівники якої документують воєнні злочини.
Найбільші втрати сталися у Хутір-Михайлівській громаді: тут від атаки загинули двоє молодих чоловіків — 37 та 33 років, ще двоє місцевих жителів віком 54 та 40 років отримали поранення.
У Великописарівській громаді атака ворожих безпілотників забрала життя 62-річного чоловіка, ще один місцевий житель віком 55 років зазнав поранень.
Росія продовжує тероризувати цивільних по всій області, застосовуючи авіабомби та безпілотники. Так, у Есманьській громаді внаслідок удару керованою авіабомбою постраждали четверо людей — чоловіки 69 та 61 років та жінки 50 і 73 років.
У Ворожбянській громаді атака дрона на цивільний автомобіль травмувала двох чоловіків (64 та 65 років), у Хотінській громаді поранення отримав 69-річний чоловік, а в Сумській міській громаді удари безпілотників травмували трьох чоловіків віком 23, 28 та 49 років.
На місцях працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти та вибухотехніки. Кожне влучання, кожне поранення фіксується як доказ у кримінальних провадженнях за статтею 438 ККУ — порушення законів та звичаїв війни.
Раніше повыдомлялося, що у Запорізькій області внаслідок чергових обстрілів з боку російських військ постраждали мирні мешканці та зазнали руйнувань приватні домоволодіння.