У небі над окупованим Кримом для російських загарбників настало справжнє пекло, яке вони сором’язливо намагаються приховати за формулюваннями про «технічні несправності». Всього за чотири дні агресор втратив чотири бойові машини, причому все почалося 31 березня з катастрофи бомбардувальника «Су-34».
Поки офіційна Москва мовчала, Z-канали заголосили про загибель пілота та поранення штурмана, так і не наважившись назвати справжню причину «приземлення» свого гордого сокола. Того ж вечора ситуація стала ще більш епічною: у кримську землю врізався транспортник «Ан-26», забравши з собою 29 осіб, серед яких опинився цілий генерал Олександр Отрощенко, який командував авіацією Північного флоту.
Російські пропагандисти метаються між версіями про «технічні неполадки» та скелі, але їхні власні військові, на кшталт Єгора Гузенка, прямо натякають на українські надводні дрони з ракетами «земля-повітря».
«29 осіб загинули внаслідок аварії військово-транспортного літака Ан-26 над Кримом… Попередня причина катастрофи — технічна несправність. Так! Ви там вже визначтеся, що там. Несправність, в скелю врізався... чи, може, все-таки надводний дрон з ракетою «земля — повітря»? Правди ті, хто потонув у брехні, ніколи не скажуть», — пише розлючений окупант.
І це був лише початок, адже 2 квітня Сили безпілотних систем ЗСУ завдали точкових ударів по авіабазі в Криму, вивівши з ладу патрульний літак «Ан-72».
Останньою краплею у цьому «літакопаді» став сьогоднішній інцидент із винищувачем «Су-30», який розбився під час нібито «тренувального польоту». Але за всім цим залізним градом ховається ще одна ганебна реальність — тотальне виснаження російських пілотів. Знаменитий пропагандист Fighterbomber ще до цих подій скаржився, що льотчики літають по сто годин на місяць, перевищуючи всі мислимі норми.
«Ні для кого не секрет, що військові льотчики сьогодні літають дуже багато. Дуже багато — це понад сто годин на місяць. До того, як усе почалося, ця цифра була нормою на рік для тактичної авіації. Сьогодні її перевищують за місяць. Зрозуміло, що всі так звані саннорми, норми праці та відпочинку йдуть нанівець… І якщо на літаках з двома членами екіпажу випадків засинання в польоті поки що не зафіксовано, бо заснути удвох складно, то з одномісними винищувачами таких випадків на сьогодні багато», — зізнався він.
Ситуація дійшла до абсурду: сусіднім літакам доводиться стріляти з гармат у повітря, щоб просто розбудити колегу, який заснув за штурвалом. Незважаючи на всю свою чисельну перевагу, славнозвісна російська авіація так і не змогла взяти небо під контроль.
Тепер їхня доля — або ховатися на території РФ, або сподіватися на удачу над окупованими землями, де на них чекають або українські дрони, або банальний сон від безсилля, що перетворює дорогі винищувачі на купу палаючого мотлоху.