Péter Magyar

Лідер партії «Тиса» Петер Мадяр заявив, що за необхідності готовий до переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним, якщо цього вимагатиме ситуація. Про це Петер Мадяр сказав в інтерв’ю угорському виданню Nepszava.

За його словами, у разі потреби Угорщина може вести переговори з російським диктатором Володимиром Путіним, зважаючи на географічне положення країни та її енергетичну залежність.

“Географічне положення не зміниться, як і енергетична залежність у короткостроковій перспективі. Потрібно зміцнювати диверсифікацію, але це не робиться за один день. Якщо буде потрібно — будемо вести переговори, але друзями ми не будемо” — сказав Мадяр.

Він також заявив, що партія «Тиса» готується до формування уряду після виборів. За словами Мадяра, вже визначено кандидатів на посади керівників усіх міністерств.

Ми писали, що в Угорщині завершилося 16-річне правління Віктора Орбана — він визнав поразку на парламентських виборах, поступившись Петеру Мадяру. Після підрахунку майже всіх голосів у неділю ввечері його політична сила здобуває 138 зі 199 місць у парламенті, що забезпечує новій більшості широкі можливості для проведення реформ.

Поразка Віктора Орбана на виборах в Угорщині призвела до перерозподілу політичних впливів у Європі та за її межами. У виграші опинилися керівництво ЄС та опозиційні сили, тоді як союзники Орбана в США, Росії та серед правих політичних рухів зазнали втрат.