У Вінниці стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку, який стався 5 травня. Чоловік, що виліз на дах і погрожував стрибнути, виявився пацієнтом обласної психоневрологічної лікарні. Про це повідомляє From-UA.org із посиланням на «Новини Вінниця 20 хвилин».
За даними редакції з власних джерел, чоловік самовільно залишив територію Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені академіка О. І. Ющенка. Того ж дня його повернули до закладу.
Інцидент стався вдень 5 травня. Чоловік виліз на дах однієї з будівель поблизу Центрального ринку і заявив про намір вчинити самогубство. На місце оперативно прибули поліцейські, рятувальники та медики.
Тривалий час чоловік відмовлявся спускатися. Рятувальники та правоохоронці намагалися встановити з ним контакт. Зрештою його вдалося вмовити — і доставили до медичного закладу.
Зазначимо, що раніше у соцмережах повідомляли, що чоловік на даху - військовий чи війїськовозабов'язаний, але коли розібралися, то стало відомо, що це звичайний паціент клініки.
Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що харківський університет повітряних сил опинився в центрі кримінального скандалу - командир навчальної групи бив курсанта під час занять, погрожував свідкам, а потім самовільно покинув місце служби.