У вінницькій школі під час уроку вибухнула імітаційно-тренувальна граната. Двоє підлітків постраждали. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на поліцію Вінницької області.
.png)
Близько 8:30 один із восьмикласників приніс до класу предмет, схожий на імітаційно-тренувальну гранату, і залишив його на парті. Двоє однолітків взяли його до рук — стався вибух.

Постраждалі скаржились на печіння очей і звернулись до медиків. За словами школяра, предмет привіз його родич-військовий.
На місці працюють поліцейські, обставини інциденту встановлюються.
У Тернополі 15-річній школярці повідомили про підозру у замаху на умисне вбивство однокласниці. Слідство також перевіряє версію можливого булінгу з боку потерпілої.