Туреччина та Росія обговорюють продовження контрактів на постачання природного газу після 2026 року, оскільки термін дії чинних угод завершується наприкінці року. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Bloomberg.
.png)
За даними Bloomberg, переговори ведуться між турецькою державною компанією Botas і російським «Газпромом» щодо поновлення імпортних контрактів. Міністр енергетики Туреччини Алпарслан Байрактар повідомив, що наразі не узгоджені ні обсяги постачання, ні термін дії нових угод.
Зазначається, що в грудні Анкара вже продовжила два контракти з «Газпромом» на постачання газу через газопроводи «Турецький потік» і «Блакитний потік».
Туреччина залишається одним із найбільших ринків для російського газового монополіста після Китаю, попри різке скорочення європейських клієнтів РФ після 2022 року.
Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що Туреччина запропонувала союзникам по НАТО незалежний маршрут постачання пального.