У Херсоні місцеву владу повідомили про чергове мінування території міста російськими військами та виявлення вибухонебезпечних предметів на Бериславському шосе. Мешканців просять утриматися від пересування цією ділянкою та дотримуватися максимальної обережності. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на публікацію начальника Херсонської міської військової адміністрації Ярослава Шанька у Facebook.
.png)
Яка саме ділянка під загрозою
За даними Херсонської МВА, небезпечні предмети виявили на Бериславському шосе у Херсоні — від району залізничного вокзалу до вулиці Ладичука. Йдеться, зокрема, про протипіхотні міни типу «Пряник» («Плюшка») та інші вибухонебезпечні предмети. Водночас влада попереджає, що зона мінування може бути ширшою.
Що просять робити мешканців
Жителів і гостей міста закликають:
- не пересуватися вказаною територією;
- бути максимально уважними;
- не торкатися підозрілих предметів;
- одразу повідомляти про знахідки відповідні служби.
У міській адміністрації нагадують, що російські війська регулярно застосовують дистанційне мінування Херсона, зокрема протипіхотними мінами, які можуть бути замасковані під звичайні предмети або сміття.
Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що Росія вдарила по Херсону артилерією, снаряд влучив у будинок, є постраждалі.