svitlo

У частині столиці сталася аварія в електромережі. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на ДТЕК.

Без світла залишились мешканці Дніпровського та Дарницького районів Києва. Точна кількість постраждалих споживачів не повідомляється.

Енергетики ДТЕК вже працюють на місці. За їхніми даними, електропостачання має повернутись до 16:00.

Раніше ДТЕК повідомляло, що Останні дві доби російські війська безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та артилерією. На деяких об’єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів. Пошкодження значні, відновлювальні роботи тривають без упину.