lis

Колишній лісничий Сокиричівського лісництва Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» отримав підозру за незаконну вирубку дерев на власній території. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на ДБР.

За даними слідства, чоловік організував незаконну вирубку 100 дерев на території, яка була в його віданні. При цьому він точно знав, що лісорубного квитка — документа, без якого такі роботи проводити заборонено — у нього немає.

Через ці дії держава зазнала збитків майже на 1,9 млн гривень.

У межах розслідування слідчі вже арештували незаконно заготовлену деревину — загалом 32 кубічні метри.

Експосадовцю повідомили про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу — за незаконну порубку лісу та перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 ККУ).

Наразі вирішується, яким буде запобіжний захід — ймовірно, це цілодобовий домашній арешт.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Волинської обласної прокуратури.

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру шістьом особам у справі про незаконне використання понад 220 гектарів лісових земель на Закарпатті.