ataka

Протягом дня російські війська завдали трьох ударів по цивільній інфраструктурі Сумської області — постраждали Суми та Конотоп, є поранені. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на ДСНС України.

Внаслідок російського удару по околиці Сум сталося займання на території АЗС. Постраждали три людини. Рятувальники ліквідували всі осередки горіння та обстежили місце влучання.

фото

Згодом стало відомо про удар безпілотником по цивільній інфраструктурі Конотопа — через влучання виникла пожежа в місцевому кінотеатрі. Шість людей отримали поранення. Через загрозу повторних атак фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи, але згодом ліквідували всі осередки загоряння.

фото

Увечері росіяни вдруге за день вдарили по АЗС у Сумах. Травмована ще одна людина. Фахівці ДСНС обстежили місце влучання.

фото

У ДСНС наголосили, що ворог продовжує атакувати об'єкти цивільної інфраструктури, та закликали мешканців бути уважними і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що внаслідок ворожих атак на Запоріжжя та Запорізький район загинула людина, ще кілька постраждали, серед них — троє дітей.