Крым

Українські Сили безпілотних систем провели високоточну нічну операцію, завдавши колосальної шкоди енергетичній інфраструктурі окупованого Кримського півострова. Потужні удари по стратегічному об’єкту тимчасово вивели з ладу систему енергопостачання головної бази Чорноморського флоту РФ.

Про це повідомив командувач Силами безпілотних систем Роберт Бровді (позивний «Мадьяр») у соціальних мережах. За його словами, йдеться про ключовий об’єкт енергетичної інфраструктури, який забезпечує розподіл потужностей Балаклавської ТЕС.

«Вночі 24 червня вийшла з ладу головна електроподстанція Севастополя, яка розподіляє електроенергію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35 кВ «Севастополь»). Кіно не буде, а світла, як виявляється, багато не буває… І так, правильна цифра — 7. Саме туди — сім», — написав Бровді.

Успішний рейд організували безпосередньо бойові підрозділи СБС у тісній співпраці з фахівцями Центру глибинного ураження.

Знищення кримської підстанції стало лише частиною масштабного нічного розгрому російських тилових об’єктів на південному напрямку. За словами командувача, тієї ж ночі підрозділи Сил безпілотних систем уразили десятки цілей на окупованих територіях півдня України.

«Літаки СБС успішно вразили 48 оперативних і планових військових цілей у оперативній глибині противника», — додав він.

Наразі «Мадяр» ще не опублікував офіційних фотографій чи відео ударів, завданих підрозділами СБС. Незважаючи на відсутність медіафайлів, масштабні відключення електроенергії в Севастополі наочно підтвердили результативність роботи українських операторів дронів.