vybuh

Сили оборони України знищили три мости на окупованих територіях, які ворог використовував для перекидання військ і підвезення боєприпасів. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Офіційно

Генеральний штаб ЗСУ повідомив:

"Уражено нафтобазу в Краснодарському краї, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М”. В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 25 червня підрозділи Сил оборони України уразили нафтобазу “Полтавська” у Краснодарському краї, рф.

Зафіксовано пожежу на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російських військ на окупованих територіях України.

Окрім того, уражено три мости, які ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень уточнюються.

Також минулої доби наші воїни успішно уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області, а також радіолокаційну станцію “Небо” і радіолокаційний комплекс “Скала-М” у районі Керчі на тимчасово окупованій території українського Криму.

Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації проти України".

Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що президент США Дональд Трамп приватно сказав Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" щодо Росії. Україна вважає, що отримала підтримку Білого дому для кампанії, спрямованої на те, щоб змусити Кремль до реальних переговорів.

Зазначимо, що Москва звинуватила лідерів G7 у «накачуванні» президента США Дональда Трампа шкідливими ідеями.